Zwrot za Pierwszego Strzelca

Jeśli Twój Pierwszy Strzelec, przegrał walkę o pierwszą bramkę za swoją lub przeciwną drużyną, będziemy Cię osłaniać.

Z naszą promocją Zwrot za Pierwszego Strzelca, otrzymasz refundację swojego przegranego zakładu wniesionego na Pierwszego Strzelca w pierwszych 10 minutach meczu. Zwrot dotyczy zakładów o wartości do 100 PLN. Jeśli spotkanie rozpoczyna się atakiem, nie ma lepszego sposobu, by pozostać na prowadzeniu!

Jak zagrać:

• Wnieś zakład przedmeczowy na Pierwszego Strzelca o minimalnej wartości 30 PLN.
  • Jeśli bramka zostanie strzelona w przeciągu pierwszych 10 minut, a Twój zakład przegra, otrzymasz zwrot stawki zakładu w wysokości do 100 PLN (zwrot w gotówce).
  • Zwrot zostanie przypisany do Twojego konta w ciągu 24 godzin.
  • Ligi, które biorą udział w promocji: Premier League, Liga Mistrzów, Liga Europy, La Liga, Mistrzostwa w ofercie Unibet – najlepsze wydarzenia do wnoszenia zakładów footballowych.
Wnieś zakład
Regulamin promocji
  • Oferta ważna przy zakładach wniesionych na jakiekolwiek mecze w ramach Premier League, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, La Ligi oraz Mistrzostw ujętych w Sportsbooku.
  • Zakłady wniesione w ramach wydarzeń wylistowanych w Unibet Features lub promocyjnych zakładach akumulowanych, nie będą refundowane.
  • Każdy gracz może otrzymać refundację jednego zakładu wniesionego w meczu biorącym udział w promocji. Jeśli wniesiesz więcej niż jeden zakład, tylko pierwszy wniesiony zakład zakwalifikuje się do promocji.
  • Tylko zakłady o minimalnej wartości 30 PLN (maksymalnie do kwoty 100 PLN) będą refundowane. Każdy zakład o niższej lub wyższej wartości nie kwalifikuje się do promocji.
  • Zwroty za zakłady postawione na pierwszego strzelca dotyczą jedynie przegranych zakładów przedmeczowych.
  • Zwroty dotyczą jedynie zakładów obstawionych w meczach, w których gol jest strzelony w pierwszych 10 minutach (0-10 min).
  • „Pierwszy Strzelec” odnosi się do gracza, który strzeli pierwszego gola w meczu. Gole samobójcze nie są brane pod uwagę.
  • Stawki zakładów będą zwracane na konto gracza w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu.
  • Oferta dotyczy jedynie zakładów pojedynczych.
  • Zakłady typu Bet Builder nie biorą udział w promocji, np. jeśli wniesiesz zakład typu Bet Builder, który zawiera sekcję dot. pierwszego strzelca, nie bierze on udziału w promocji i nie zostanie refundowany.
  • Refundowane stawki nie podlegają kryteriom obrotu.
  • Unibet zastrzega sobie prawo do zmiany zasad promocji lub jej przerwania/zakończenia w dowolnym czasie. Bonus nie będzie modyfikowany po dołączeniu gracza do promocji, chyba że dowody będą wskazywać na to, że próbuje on złamać zasady promocji.
  • Ostatnia aktualizacja zasad promocji: 14.07.2019, godz. 8:00.